Otázka zní – jak vyřešit hypotéku?

Dnešní otázka zní – jak vyřešit hypotéku? A jak vyřešit hypotéku co nejjednodušším způsobem, který vám navíc nabídne jistotu, že vám banka hypotéku schválí? V dnešní době je žadatelů o hypotéku velké množství a zájem o hypotéky neklesá, a to i přesto, že podmínky hypotéky se v minulých měsících značně pozměnily.

Podmínky hypoték 2017

Podmínky hypoték 2017 se změnily v minulých měsících, a to velmi. Dostat hypotéku není již tak snadné, jako to bylo dříve a hypotéka již není pro každého. Podmínky hypoték jsou nyní mnohem kritičtější, respektive splnit podmínky hypotéky je pro mnohé lidi mnohem náročnější, než tomu bylo v minulosti.

K dostání hypotéky dnes potřebujete velkou zásobu vlastních úspor nebo půjčku, protože banka již neposkytuje 100% hypoteční úvěry, tedy takové, když Vám banka díky hypotéce zaplatí 100 % celé odhadní ceny bydlení.

Ke splnění podmínek hypoték 2017 nyní musíte uhradit 10 a více % z LTV, protože banky nově poskytují maximálně 90 % hypotéky, nejčastěji však nabízejí 80% hypotéky. A samozřejmě banky preferují 75% hypotéky, protože v takovém případě banka ví, že jste bezrizikový a bonitní žadatel o hypotéku.

Tedy jak vyřešit hypotéku?

Jak tedy odpovědět na otázku „jak vyřešit hypotéku“ 2017? Jak hypotéku vyřešit co nejjednodušším způsobem, který Vám zabere nejméně času a zároveň poskytne jistotu, že dostanete hypoteční úvěr?

Snadným a mimo jiné také pohodlným způsobem, jak to udělat, je zaprvé si provést srovnání hypoték online. To uděláte za pomocí nástroje zvaného hypoteční kalkulačka online, což je nástroj pro srovnání hypoték, který Vám jednotlivé nabídky hypoték a hypotečních bank představí jednoduše, efektivně a hlavně online, takže vše zvládnete z pohodlí gauče.

Vyřešit hypotéku po svém

Hned po provedení srovnání hypoték online byste si měli domluvit nezávaznou konzultaci s odborným hypotečním poradcem. Ten je totiž znalý situace na hypotečním trhu a vyzná se v aktuálních nabídkách jednotlivých bank i nebankovních společností nabízejících hypotéky.

Konzultace s odbornými hypotečními poradci jsou zpravidla úplně zdarma a jsou nezávazné, k ničemu Vás tedy rozhodně hypoteční poradce nebude přemlouvat a lákat. Naopak, provede s Vámi srovnání hypoték osobně a ukáže Vám, jak si vybrat vhodnou hypotéku. Po Vašem vlastním výběru hypotéky si pak s poradcem můžete domluvit, že za Vás hypotéku v bance vyjedná a domluví Vám také výhodnější podmínky, než byste si byli schopni domluvit sami o sobě.

Tedy jak vyřešit hypotéku? Kontaktujte nás zde, abychom Vám mohli doporučit hypotečního poradce, tedy odborníka na hypotéky, který je nejblíže Vašemu bydlišti. Schůzky a konzultace jsou zcela zdarma a jsou nezávazné!

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s