S hypotékou si pospěšte, čas se krátí!

Minulých několik měsíců bylo pro hypoteční trh a hypoteční banky převratných a zcela jej obrátilo nohama naruby. Proč? A proč byste si svou hypotéku měli raději vybrat co jako první?

Úrokové sazby hypoték stoupají

Není snadné to říct, ale bohužel je to realita. Úrokové sazby hypoték postupně vzrůstají a určitě se nechystají v blízké době zase klesat. Naopak. V roce 2008 byly úrokové sazby hypoték okolo hranice 5-6 % a od té doby klesaly na dnešních historicky nejnižších cca 1,8 %.

Nicméně v posledních měsících začaly úrokové sazby hypoték zase vzrůstat, a to v závislosti na nejrůznějších věcech. Ale dobrá zpráva je, že zájem o hypotéky neklesá, ba naopak – lidé si uvědomují, že čím dříve si hypotéku vezmou, tím výhodnější podmínky hypotéky dostanou.

Dostaňte ještě výhodnou hypotéku

K tomu, abyste dostali ještě stávající nízké úrokové sazby hypoték před tím, než zase narostou do špatných hodnot, zkuste si vzít hypotéku brzy. Nezáleží na tom, zda si vybíráte hypotéku na byt, hypotéku na dům, hypotéku na novostavbu, jistě Vás hlavně zajímá odpověď na nejčastěji kladenou otázku „dostaneme hypotéku?“.

Ještě aby toho nebylo málo, ceny nemovitostí rostou od nového roku také, což je jistě nepříjemné pro všechny, kteří si hypotéku chystají vzít. Kombinace vyšších úrokových sazeb hypoték spolu s vyššími cenami bytů a domů a dalších nemovitostí může zapřičinit nepříjemně drahou a nevýhodnou hypotéku.

Nicméně ceny nemovitostí ani úrokové sazby hypotečních úvěrů nerostou zase tak rychle, abyste si ještě nestihli vzít výhodnou hypotéku a splnit podmínky hypotéky rychle tak, abyste vše zařídili rychle, výhodně a s přehledem.

Jak si vybrat výhodné podmínky hypotéky?

Jedním z prvních kroků k výběru výhodné hypotéky je jednoznačně srovnání hypoték v hypoteční kalkulačce online. To Vám udělá přehled srovnání hypoték aktuálních nabídek bank a nebankovních hypoték. Díky takovémuto srovnání hypoték budete vědět, za jakých podmínek hypoték, úrokové sazby hypotéky nebo poplatků hypotéky můžete své bydlení s hypotékou zaplatit.

Srovnání hypoték je ideálním způsobem, jak si porovnat hypotéky online z pohodlí domova, třeba z vlastního gauče. Jednoduše do srovnávače hypoték zadáte základní údaje hypotéky a kalkulačka hypotéky online Vám vše přehledně srovná a ukáže zdarma.

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s