Kde získat výhodnou hypotéku 2017?

Lze říci, že obecně všichni žadatelé o hypotéku se nacházejí ve zcela odlišné situaci – jak ve finančních poměrech co se týká životních úspor, stejně jako ve výši měsíčního příjmu a dalších podmínek hypotéky. Proto je nejlepším řešením hypotéka na míru!

Zpravidla při posuzování žadatele o hypoteční úvěr a jeho bonity banka hodnotí jeho celkový příjem, věkovou kategorii, což pro banku hraje roli, a to kvůli schválení délky splatnosti hypotéky (maximálně do důchodového věku kvůli dostatečnému příjmu), stejně jako úvěrovou historii a další podmínky hypotéky.

Hypotéka na míru existuje

Je na českém hypotečním trhu vůbec něco jako hypotéka na míru přesně Vaší individuální situaci a nebo je to omyl? Či banky nabízejí pouze několik typů hypoték, které jsou standardem a mezi kterými si musíte vybrat. A pokud se do dané „škatulky“ hypotéky nenapasujete, získáte pouze nevýhodné podmínky, případně máte s hypotékou úplně smůlu?

Bezvadná zpráva je, že výhodný hypoteční úvěr na míru zde je! Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele, jeho situace a nemovitosti, na níž hypotéku chce, a to lze nejlépe provést s odborníkem, který je nezávislý (nikoli s hypotečním poradcem z konkrétní banky), tedy s hypotečním poradcem.

Hypotéka přesně pro Vás

Tento přístup na míru dostanete jedině od nezávislého hypotečního poradce, který se vyzná na trhu s hypotékami a v hypotečních bankách, stejně jako dobře zná různé konkrétní situace svých klientů a zejména ví, co vše banky mohou nabídnout mimo své klasicky nabízené hypoteční nabídky, může tedy banku dotlačit do výhodnějších podmínek, než by Vám nabídla sama bez poradce.

Příjemné podmínky hypotéky Vám také v bance hypoteční poradce sám zařídí a veškerou administrativu okolo vyjednání hypotečního úvěru sám provede. Víme, že mnoho lidí se spolupráci s hypotečním poradcem brání, z různých důvodů rozšířených nepravdivých omylů, ale je to nesmyslné a zbytečné, a zejména – spolupráce s hypotečním poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli zas a znovu.

Kromě toho, že Vám hypoteční poradce zařídí velmi výhodné podmínky hypotéky, výhodnější, než byste si sjednali v bance sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás zdarma a zcela bezplatná!

Hypoteční poradce – ano nebo ne?

Není nutné se strachovat, že by byl hypoteční poradce závislý a byl ovlivňován výšemi provizí konkrétních bank a snažil se Vám proto nabízet a preferovat pouze některé hypoteční banky nebo jejich konkrétní nabídky hypoték. Naopak, výše provizí se u všech bank pohybují zhruba podobně, hypotečnímu poradci je v podstatě úplně jedno, u které banky si hypotéku nakonec sjednáte.

Skutečně – vždy se Vám u jakékoli banky bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky – nejen, že mají hypoteční poradci pro-klientský a profesionální postoj a záleží jim na tom, abyste s hypotékou byli spokojení, ale hypoteční poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že když budete spokojeni s jeho prací a podmínkami hypotéky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál, třeba přátelům nebo rodině. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nezařídil tu nejvýhodnější hypotéku!

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s