Hypotéka bez doložení příjmů

Co přesně je hypotéka bez doložení příjmů? Rádi byste financovali své bydlení hypotékou, ale nechcete nebo z nějakého důvodu nemůžete své příjmy dokládat? Pak je to jasné – využijte řešení hypotéky bez dokládání příjmů!

Hypotéka bez dokládání příjmů

Dnes je mnoho Čechů, kteří nemají pravidelný příjem ze zaměstnání nebo podnikání. A to z libovolných důvodů – třeba o svůj pravidelný příjem na nějakou dobu přišli kvůli ztrátě práce, výpovědi, nebo např. podnikají a jejich příjmy jsou každý měsíc trochu odlišné, stejně jako se může jednat o maminky na mateřské nebo dlouhodobě nemocné lidi. Podobně se může jednat o ty, kteří stálý příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nemohou prokázat, případně jej nechtějí dokazovat.

Ne všichni z těchto lidí se však nacházejí v komplikované finanční situaci, ve které by nebyli schopni splácet bez problémů měsíční splátku hypotečního úvěru. Třeba protože již dnes platí stejně vysoký nájem v pronajatém bytě a protože jejich měsíční rozpočet není napjatý, tak ví, že by tedy utáhl i měsíční splátku hypotečního úvěru.

V té situaci je hypotéka bez doložení příjmů více než ideálním řešením, protože místo nájmu cizím lidem budete splácet své vlastní bydlení a přitom to Váš rozpočet oproti současné situaci nijak nezatíží!

Jak na hypoteční úvěr bez doložení příjmů?

Když se Vás stejná situace týká a v současné chvíli nedostáváte žádný pravidelný příjem, jenž byste mohli bance při žádosti o hypotéku dokázat, popřípadě jej máte, ale bance se s ním svěřovat nemůžete nebo nechcete, pak je pro Vás ideálním řešením pro financování vlastního bydlení hypotéka bez doložení příjmů.

Pokud nemáte možnost doložit pravidelný příjem od zaměstnavatele nebo z podnikání, na hypotéku v bance můžete zcela zapomenout. V případě, že se rozhodnete pro hypotéku bez doložení příjmů, je možné si ji vzít pouze u nebankovní společnosti. Ty totiž nabízejí hypotéky i těm lidem, kteří jim své příjmy nedoloží a nezajímají se o to, zda nějaký příjem mají, případně o to, jak je vysoký.

Hypotéka bez doložení příjmů je tak ideální pro nezaměstnané lidi, studenty, maminky na mateřské, rodiny s nedostatečným měsíčním příjmem, podobně jako pro podnikatele s nepravidelným příjmem, nebo ty, kteří příjem mají, ale nechtějí nebo nemohou jej dokázat.

Kde můžete dostat hypotéku bez doložení příjmů?

Hypotéka bez doložení příjmů je bezvadným řešením pro ty, kterým banka s hypotékou nepomůže, třeba když nemají dostatečný nebo mají žádný příjem, což může být z různých důvodů. V tom případě je na místě hypotéka nikoli od banky, ale od nebankovní instituce.

Těch nebankovních společností, které hypotéku bez doložení příjmů poskytují, je na českém trhu dostatek pro to, abyste si mohli vybrat tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Díky tomu, že je jich spousta, vytváří se mezi nimi konkurenční boj a tím se zlepšují podmínky a nabídky pro klienty – společnosti se předhánějí a snaží se klienty zaujmout dobrými podmínkami nebo výhodami!.

Při hypotečním úvěru bez doložení příjmů nikdo nebude prověřovat, jaké jsou Vaše pravidelné a nepravidelné příjmy, nebude chtít vidět daňové přiznání, ani zkoumat, jaká je Vaše stávající finanční situace.

Při domlouvání této hypotéky je pouze podstatné to, abyste měli nemovitost, kterou můžete oproti hypotéce bez dokládání příjmů stopnout. A nemusí to být pouze Vaše nemovitost, kterou vlastníte na své jméno, ale také ta, kterou Vám k zajištění poskytne Váš známý či někdo z příbuzných.

Hypoteční úvěru bez dokládání příjmů může mít podobně nebo dokonce stejné nízké úrokové sazby, jako mají klasické hypotéky v bankách. A to právě díky tomu, že je jištěna nemovitostí a také díky výše zmíněnému konkurenčnímu boji mezi jednotlivými nebankovními institucemi, které hypoteční úvěr bez doložení příjmů poskytují.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s