Kde získat nejvýhodnější hypotéku na trhu?

Všichni, kteří žádají nebo teprve zvažují hypoteční úvěr, se nacházejí v jiné situaci – jak ve finančních poměrech co se týká životních úspor, stejně jako ve výši měsíčního příjmu a dalších faktorů. Banka při posuzování žadatele o hypotéku posuzuje jeho celkový příjem, zároveň se žadatelé o hypotéku pohybují v různých věkových kategoriích, což pro banku hraje roli, a to kvůli schválení délky splatnosti hypotéky (maximálně do důchodového věku).

Hypotéka přesně pro Vás

Je zde vůbec něco jako hypotéka na míru přesně Vaší situaci? Či banky nabízejí pouze několik typů hypoték a pokud se do dané „škatulky“ nevejdete, či Vaší situaci nevyhovuje, získáte pouze nevýhodné podmínky, případně máte s hypotékou úplně smůlu? Skvělá zpráva je, že hypoteční úvěr na míru existuje. Lze ji navrhnout při individuálním posouzení žadatele, jeho situace a nemovitosti, na níž hypoteční úvěr chce, a to lze nejlépe provést s odborníkem, který je nezávislý (nikoli s hypotečním poradcem z konkrétní banky).

Tento individuální přístup získáte od nezávislého hypotečního poradce, který se vyzná na trhu s hypotékami, zná různé modelové situace klientů a hlavně, ví, co vše banky mohou nabídnout mimo své klasicky prezentované nabídky, může tedy banku dotlačit do výhodnějších podmínek, než by Vám nabídla sama od sebe.

Tyto výhodné podmínky Vám také v bance sám vyjedná a všechnu administrativu okolo sjednání hypotečního úvěru zařídí a pomůže Vám s ní. Víme, že spousta lidí se spolupráci s hypotečním poradcem brání, z různých důvodů rozšířených nepravdivých tvrzení (jakože hypoteční poradce není nezávislý, bude se Vás snažit natlačit do jedné konkrétní nabídky ap.), nicméně je to nesmyslné a zbytečné, protože tato tvrzení nejsou pravdivá, a hlavně – spolupráce s hypotečním poradcem ušetřila už mnoha klientům peníze i čas, jinak by na trhu přeci nefungovali a lidé by se na ně neobraceli znovu a znovu.

Kromě toho, že Vám hypoteční poradce vyjedná velmi výhodné podmínky hypotéky, výhodnější, než byste si zařídili sami, je výhodou spolupráce s ním také to, že je pro Vás bezplatná a zcela zdarma.

Nezávislý hypoteční poradce

Nemusíte se obávat, že by byl hypoteční poradce ovlivňován výšemi provizí a snažil se Vám tak doporučovat pouze některé banky. Nikoli, výše provizí se u všech bank pohybují zhruba stejně, hypotečnímu poradci je v podstatě úplně jedno, u které banky si hypotéku nakonec vyjednáte. Vždy se Vám u jakékoli banky bude snažit vyjednat ty nejvýhodnější podmínky – nejenže mají hypoteční poradci proklientský a profesionální přístup a záleží jim na tom, abyste „dobře pořídili“ a s hypotékou byli spokojení, ale poradce si tak také buduje svou reputaci a ví, že pokud budete spokojeni s jeho prací a podmínkami hypotéky, které Vám vyjednal, doporučíte jej dál. Byl by sám proti sobě, kdyby Vám nevyjednal tu nejvýhodnější hypotéku!

V případě, že tedy uvažujete o hypotéce a chtěli byste hypotéku přesně na míru, doporučujeme kontaktovat některého hypotečního poradce. Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit například poradce z týmu Hypoteční kalkulačky online nebo z projektu nezávislého srovnání hypoték Hypoking.cz. Jistě budete spokojeni jako my!

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s