3 možnosti porovnání hypoték

Možností srovnání hypoték – tedy všech hypotečních úvěrů – je hned několik, a to celkem tři. Všechny z nich si můžete udělat sami, a to proto abyste zjistili, která z hypoték Vám vyhovuje a kterou nakonec zvolíte. Samozřejmě můžete zvolit klidně všechny tři možnosti porovnání hypoték najednou, případně je libovolně kombinovat.

Osobní porovnání hypoték

Zdánlivě skvělý způsob srovnání hypoték není zase tak ideální. Jednak Vám zabere mnoho času, protože si na jednotlivé pobočky bank (případně nebankovních společností) musíte dojít osobně, vystát si frontu (případně si domluvit schůzku předem) a teprve poté u bankovního zaměstnance zjišťovat podmínky. Zaplatíte také za MHD nebo pohonné hmoty k dopravě na jednotlivé pobočky hypotečních bank, ale hlavně Vás to bude stát mnoho času, což je v dnešní době nedostatková komodita.

 

Online srovnání hypoték s hypoteční kalkulačkou

Velmi jednoduchý, rychlý, přehledný a efektivní způsob porovnání hypoték. Díky nezávislému online srovnávači půjček si můžete srovnat všechny hypotéky na českém trhu, prohlédnout si jejich parametry, jako jsou úrokové sazby hypotéky, měsíční splátky či možnosti fixační doby hypotéky.

Navíc velkou výhodou této možnosti srovnání hypoték je, že si vše můžete udělat zdarma, sami bez pomoci jiných lidí nebo zaměstnanců bank a poradců, a hlavně také z pohodlí svého domova. Ušetříte tak spoustu času, protože pro zjištění podmínek hypoték na pobočkách bank si musíte dohodnout setkání, případně bez domluvené schůzky na pobočce vystát frontu na pobočce a pak teprve zjišťovat nabídku banky a parametry konkrétní hypotéky, které Vám sdělí zaměstnanec banky.

Tento způsob porovnání hypotéky Vám tak pomůže zařídit si přehled z pohodlí domova, a to skrze libovolnou hypoteční kalkulačku online přes internet.

Porovnání hypoték s odborným poradcem

Lidé se často spolupráci a konzultacím z nějakých důvodů brání – ať již, protože mají pocit, že se je poradce bude snažit natlačit do nějaké hypotéky, která nakonec nebude tak výhodná nebo z jiných důvodů. Nicméně nejen, že k tomu není důvod, ale dokonce jsou tito lidé sami proti sobě!

Hypoteční poradce totiž zná situaci s hypotékami na našem trhu a orientuje se v ní, dokáže Vám tak porovnat hypotéky lépe než kdokoli jiný. Pomůže Vám také s byrokracií a papírováním a Vám tak odpadne další starost navíc – navíc v bance, kterou si sami pro svou hypotéku vyberete, za Vás vyjedná výhodnější podmínky, než by Vám banka sama od sebe nabídla. Ví totiž, kam až banku může zatlačit, což se Vy sami nikdy nedozvíte.

Navíc – schůzka a konzultace s hypotečním poradcem jsou zcela zdarma a jsou nezávazné. Hypoteční poradce Vám tak pomůže vybrat tu správnou hypotéku pro Vás, vyjedná Vám u ní nejvýhodnější možné podmínky, stejně jako pomůže s byrokracií a papírováním.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s