Kalkulačka hypotéky 2017

Jestliže byste rádi v roce 2017 koupili nemovitost a neoplýváte zrovna velikým bohatstvím, pravděpodobně vše budete financovat díky hypotečnímu úvěru. Na trhu dnes existuje mnoho typů a nabídek hypoték, každá různě výhodná. Abyste si byli jisti, že si vyberete tu správnou pro svou situaci, doporučíme Vám několik tipů.

Funkce hypoteční kalkulačky

Hypoteční kalkulátor je jednoduchý způsob, jakým získáte údaje o měsíčních splátkách hypotéky, výše úrokové sazby a fixační doby, stejně jako celkové doby splácení hypotéky. Stačí zadat základní údaje do hypoteční kalkulačky a vše rychle zjistíte. Mezi tyto základní údaje patří např. hodnota nemovitosti, požadovaná výše hypotečního úvěru, doba fixace ši doba splácení hypotéky.

Hypoteční kalkulačku najdete často na webových stránkách konkrétních bankovních institucí, které hypoteční úvěry poskytují. Je to proto, protože Vám chtějí předvést svou nabídku, už Vám ale neukáží, jak si tato jejich nabídka stojí ve srovnání s nabídkami ostatních bank a jejich hypoték. Sice tedy zjistíte, jakou hypotéku nabízí např. Vaše banka, ale už se nedozvíte, jestli jde o opravdu nejvýhodnější hypotéku na trhu. Nicméně existují i takzvané nezávislé hypoteční kalkulačky, které srovnávají nabídky všech bank.

 

Nezávislá hypoteční kalkulačka 2017

Online hypoteční kalkulačka alias srovnávač hypoték je způsob, jak si zjistit, která z nabízených hypoték na trhu je pro Vaši situaci ta nejvýhodnější. Vše můžete udělat z pohodlí domova, třeba z gauče – a ušetřit tak čas, který byste jinak věnovali obíhání bank a zjišťováním jejich podmínek. Dozvíte se tak ihned, která banka Vám u hypotečního úvěru nabídne nejnižší úrok, nejvyšší LTV či nejnižší poplatky hypotéky. Hypoteční kalkulačky online jsou nezávislé a jejich služby bývají bezplatné, takže je může využít beze strachu opravdu každý.

Hypoteční kalkulačka 2017

Hypotéky 2017 se liší od těch v předchozích letech. Stalo se totiž několik zásadních změn. Nicméně hypoteční kalkulačky online jsou pravidelně aktualizovány, nabídky hypoték na nich jsou tak vždy platné. V případě, že si tedy chystáte vzít hypotéku v r. 2017, doporučujeme využít srovnávače hypoték čili nezávislé hypoteční kalkulačky, díky které ušetříte nejen čas, ale velmi pravděpodobně také mnoho peněz na úrocích, měsíčních splátkách či poplatcích za hypotéku.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s